Szukaj

Dane Klubu

Klub Świętego Huberta
ul. Zwycięzców 16 m 2
03-941 Warszawa

sekretariat@klubswhuberta.pl

Wspomnienie o Zbyszku Skowrońskim.

Z wielkim żalem i bólem żegnamy dziś kolegę Zbyszka Skowrońskiego.

Był wieloletnim, aktywnym członkiem naszego Klubu. Łowiectwo stanowiło istotny element jego życia i dał się poznać jako zamiłowany i prawy myśliwy.
Hodował psy i konie. Prowadził rozliczne interesy. Uwielbiał też podróże bez trudu posługując się kilkoma językami. Polowania na Litwie i Białorusi, a także na Kamczatce czy w Ałtaju były dla niego chlebem powszednim. Z miejscowymi myśliwymi nawiązał szereg znajomości, a także szczerych przyjaźni co ułatwiało Mu częste wyjazdy w tamte rejony.
Wśród członków Koła cieszył się ogólną sympatią. Uczynny, dowcipny, inteligentny. Takim pozostanie w naszej pamięci.
Bardzo nam Ciebie Zbyszku będzie brakować.

Zarząd i Koledzy z Klubu Św. Huberta

Świętej pamięci Stefan Wyganowski

Rolnik z wykształcenia, myśliwy z zamiłowania i ten właśnie nurt decydował o tym co robił w całym swoim życiu. Był wieloletnim prezesem jednego z najlepszych warszawskich Kół Łowieckich. Pełnił ważne funkcje w Zarządzie Głównym Polskiego Związku Łowieckiego.

W naszej pamięci pozostanie jednak przede wszystkim jako jeden z założycieli naszego Klubu św. Huberta. Będąc członkiem Zarządu i pełniąc funkcję skarbnika walnie przyczynił się do sukcesów Klubu w ciągu 20 lat jego działalności.

Serdeczny kolega, wybitny myśliwy, znakomity brydżysta, człowiek obdarzony inteligencją, dowcipem i przymiotami kultury. Bardzo nam będzie Ciebie brakowało, Drogi Stefanie!

                                                                                                           Koledzy z Klubu Św. Huberta

Stefan odszedł od nas 5 marca 2020 r.

Msza święta a następnie pogrzeb odbędzie się 20 marca o godz. 12.00 w  kościele MB Anielskiej
w Skolimowie ul. Środkowa 15

Ś.p. Adam Roguski

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy naszego Kolegę i serdecznego przyjaciela ś.p. Adama Roguskiego. Był wieloletnim członkiem naszego Klubu. Znakomitym myśliwym. Szczerze oddany sprawom prawidłowego łowiectwa.
W Klubie pełnił zaszczytną funkcję  Przewodniczącego Straży Praw.
Cześć jego pamięci i Darz Bór.

Klub Świętego Huberta

Msza św. żałobna odbędzie się 23 marca o godz. 12 w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Anielskiej w Skolimowie na ulicy Kościelnej.