Szukaj

Dane Klubu

Klub Świętego Huberta
ul. Zwycięzców 16 m 2
03-941 Warszawa

sekretariat@klubswhuberta.pl

Świętej pamięci Stefan Wyganowski

Rolnik z wykształcenia, myśliwy z zamiłowania i ten właśnie nurt decydował o tym co robił w całym swoim życiu. Był wieloletnim prezesem jednego z najlepszych warszawskich Kół Łowieckich. Pełnił ważne funkcje w Zarządzie Głównym Polskiego Związku Łowieckiego.

W naszej pamięci pozostanie jednak przede wszystkim jako jeden z założycieli naszego Klubu św. Huberta. Będąc członkiem Zarządu i pełniąc funkcję skarbnika walnie przyczynił się do sukcesów Klubu w ciągu 20 lat jego działalności.

Serdeczny kolega, wybitny myśliwy, znakomity brydżysta, człowiek obdarzony inteligencją, dowcipem i przymiotami kultury. Bardzo nam będzie Ciebie brakowało, Drogi Stefanie!

                                                                                                           Koledzy z Klubu Św. Huberta

Stefan odszedł od nas 5 marca 2020 r.

Msza święta a następnie pogrzeb odbędzie się 20 marca o godz. 12.00 w  kościele MB Anielskiej
w Skolimowie ul. Środkowa 15